Doprava zdarma od 1000 Kč

Jak odstranit zápach z nových kožených bot?

 

Dost často se stává, že právě koupené kožené boty uvolňují dost specifickou vůni. Většinou je za to odpovědný materiál, ze kterého jsou boty vyrobené, ale ne vždy tomu tak doopravdy je. Pokud se tento problém týká i Vás, nebojte se. Máme pro Vás pár bezpečných a ověřených rad, jak se zápachu z obuvi zbavíte levou zadní. 

 

Jak odstranit nepříjemný zápach alá "smrad" z nové obuvi? 

Způsobů, jak se této nepříjemné záležitosti zbavit je několik. Rozhodně ale zapomeňte na domácí triky! Máme pro Vás mnohem lepší řešení a rady, které se vyplatí si přečíst.

 

Osvěžovač aneb dezodorant - "vonět" sebe i boty

Spěcháte a při obouvání obuvi Vás málem klepne? Jak se zbavit zápachu, když máte málo času? Jednoduše! Použijte speciální dezodorant, který neutralizuje nepříjemný zápach obuvi. Přípravek ve spreji zaručí dlouhotrvající efekt osvěžení a kromě toho má antiseptické vlastnosti, tzn. předcházejí vzniku mikroorganismů. Tudíž žádná plíseň a zápachy Vám už nehrozí. Tyto přípravky nestojí několik x peněz a poslouží Vám na delší dobu. 

 

 

Tip: Aby jste se jednou pro vždy zbavili problému nepříjemně zapáchající obuvi, používejte dezodorant do bot stejně tak, jako na tělo, tzn. denně.

 

Šampon na boty? Opravdu to existuje? Ano!

Připadá Vám divné, co to vlastně v tom nadpisu píši? Zda jsem se nespletla? Vůbec ne! I když se to nezdá, šampon neslouží jen na mytí vlasů nebo aut. Mezi doplňky pro obuv naleznete bez problémů takový šampon, který je určen právě na Vaší obuv. Takový prostředek se samozřejmě musí skládat z přírodních složek, které zaručeně odstraní zápach z bot. Důležitá a podstatná věc je ta, že šampon je určen pro "přeprání" v ruce - praní v pračce určitě nezkoušejte! 

 

Pomohou vložky do bot?

Výměna vložek do bot by po delším používání obuvi měla pomoci. Samozřejmě vybírejte takové vložky do bot, které jsou vyrobené z přírodní kůže nebo obsahují příměsi aktivního uhlí. Vložky mají totiž vliv na lepší cirkulaci vzduchu uvnitř boty - tudíž pohlcují pot a redukují nepříjemný zápach. Pokud vložíte do své kožené obuvi takovéto vložky zajistíte si pocit dokonalé svěžesti a pohodlí. 

 

 

Pokud Vám dané rady nepomohly nezbývá Vám nic jiného, než čekat. Po čase se z obuvi zápach sám vypaří, ale může to trvat několik dní i týdnů. Pokud si koupíte vysoce kvalitní obuv, nemělo by se Vám to u nové obuvi stávat. Mají kvalitní materiál a tudíž by zápach neměl být cítit. Kvalitní kožené boty najdete u nás na Madolen.cz, kde garantujeme tu nejvyšší kvalitu koženého materiálu a obuvi. 

 

Vaše Kateřina

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.