Doprava zdarma od 1000 Kč

Nabídka značek

TBS

TBS je francouzská značka spadající pod jednu z největších firem zabývajících se výrobou obuvi a textilu ve Francii. Výrobci kladou důraz na preciznost, kvalitu, originalitu, kůži a životnost obuvi. TBS obuvi je vyráběno několik milionů ročně a v ČR nemá svým způsobem výroby konkurenci. Veškerá obuv je vyráběna ve Francii a mokasíny v Portugalsku. Textil je z 80 % produkován také ve Francii a na jeho zpracování je jednoznačně vidět preciznost a komfort. Pokud chcete něco nového, pěkného a zároveň s perfektním zpracováním obuv TBS vás určitě osloví. 

TBS

 

Northland Professional

Rakouská značka Northland Professional je naprostou špičkou v tom, co vám můžeme nabídnout. Velmi dlouhou tradici podtrhává adaptace produktů na nejtěžší podmínky na zemi. Oblečení Northland Professional je u našich sousedů velmi oblíbené a v Česku má taktéž dlouhou tradici. Poslední roky firma trochu upustila od klasického outdooru, jak si ji možná vybavujete ze sítě Giga sport a vrhla se ve velkém na volný čas. V našem e-shopu a na prodejnách nenajdete lépe funkční a prověřené produkty než od značky Northland Professional. Mezi její tváře patří i známý Felix Baumgartner, který skočil z vesmíru a jejich výrobky můžeme vidět i na stáji Red Bull formule 1.

 Northland

 

Tamaris

Tamaris je německá značka dámské obuvi a módních doplňků, která je rozšířená do více jak 70 zemí světa, což jednoznačně ukazuje popularitu a oblíbenost značky, která je založena na různorodosti nabízených stylů. Tímto způsobem může oslovit velmi široké spektrum zákaznic a nabídnout jim tak tak skvělou kvalitu za rozumnou cenu. Každá obuv je vyráběna podle tradičních postupů, které jsou podpořeny moderními technologiemi. Hlavním tahounem jsou jednoznačně kozačky Tamaris. Nejčastějším materiálem pro výrobu obuvi Tamaris je kůže, což přináší perfektní vzhled a očekávanou kvalitu. Značka se prezentuje třemi různými liniemi - Tamaris, Tamaris Trend a Tamaris Active. Kolekce Tamaris je vyrobená převážně z kůže a obsahuje zejména elegantní modely a obuv vhodnou pro obchodní sféru, ale i ležérní styl. Tamaris Trend je orientovaný na mladistvý styl a modely, které prezentují nejnovější moderní trendy. Pro ženy, které ocení stylovou obuv i pro volný čas je zde řada Tamaris Active. tamaris-výyrobce

 

Looke

Tato exkluzivní, francouzská značka z našeho portfolia nabízí velmi kvalitní a pohodlnou celokoženou obuv. Vybírat můžete z celé řady dámských i pánských modelů pouze z nejkvalitnější kůže. Značka klade důraz na zpracování, komfort a přizpůsobivý styl pro středoevropský trh. Vyráběná obuv je také vhodná pro zdravotní prodejny a diabetiky. Pokud chcete něco nového a zároveň komfortního, tak Vás značka Looke určitě osloví. "Style et confort"

 looke

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.