Doprava zdarma od 1000 Kč

Jak vybrat pánskou a dámskou mikinu

Jak vybrat pánskou a dámskou mikinu

 

Jestliže jste příznivcem volnočasového stylu, pak určitě čas od času sháníte mikinu. Z jakého materiálu by měla být ušita? A jaké jsou vlastně současné módní trendy?

 

Materiály mikin

Ať už si vybíráte dámskou nebo pánskou mikinu, je potřeba abyste si ujasnili, na jaké činnosti budete mikinu používat. Podle toho se totiž odvíjí materiálové složení, vzhled a použití různých vychytávek (kapsy, kapuce,...).

 

Design a vychytávky

Samozřejmě při výběru mikiny je důležitý i vzhled. V současné době jsou na trhu mikiny s kapucí i bez a ideální variantou jsou pak mikiny, které mají odnímatelnou kapuci. Pokud často vyrážíte do hor, je vhodné, aby mikina měla vysoký límec (kvůli větru) a stejně tak přijde vhod více kapes. 
Co se týče barevného designu, samozřejmě záleží na vašem vkusu. Obecně mladší generace dává přednost pestrým barvám (ty jsou i vhodné, jestliže se budete pohybovat ve tmě) a výrazným vzorům, zvláště mezi muži jsou oblíbené mikiny s potiskem. Starší generace pak spíše volí tlumenější barvy.

 

V sortimentu našeho eshopu Looke.cz najdete pouze značkové mikinyPánské mikiny dovážíme od značek TBS a Northland Professional. Od stejných výrobců jsou k dispozici i dámské mikiny.

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.