Doprava zdarma od 1000 Kč

Jak si vybrat zimní bundu

Jak si vybrat zimní bundu

 

Z jakých materiálů by měla být vyrobena zimní bunda? Jaké by měla mít vlastnosti? A hlavně z čeho lze vlastně na našem eshopu vybírat?

 

dámské zimní bundy      pánské bundy

 

       

 Zimní bundy a kabáty do města

Je nasnadě, že ať už u dámských zimních bund nebo pánských zimních bund je nejdůležitější vlastností velká záhřevnost. Proto není divu, že se velké oblibě těší péřové bundy. U nich je dobré si zjistit, jaký je poměr přírodního a technického peří a jestli je použita impregnace, protože peří je náchylné na vlhkost.  Péřové bundy, které u nás seženete v pánském i dámské provedení, doporučujeme především k nošení do města, na procházky a všeobecně na aktivity, kde se zase tolik nezpotíte. Dámské péřové bundy ale i péřové kabáty dovážíme především od rakouské značky Northland Professional (zahrnují například dámské zimní bundy s kožíškem). Tato značka dominuje i u pánských péřových bund.

 

 

Doprava zdarma

Už jsme tedy zmínili, jaké zimní bundy Vám můžeme u nás nabídnout a ještě zbývá dodat pár praktických informací. U konkrétní zimní bundy se vždy dozvíte její přesné vlastnosti v detailu (především se jedná o materiál a míru voděodolnosti a prodyšnosti) a samozřejmě si můžete zvolit velikost. Velmi výhodné je, že se po najetí myší na konkrétní velikost můžete dozvědět, na které prodejně se zboží nachází. A ještě zdůrazňujeme, že při nákupu nad 1 400 Kč je doprava po celé České republice vždy zdarma.

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.